Tyska Liga Szóstek Powraca!!

Kiedy?

Liga potrwa od pierwszego weekendu marca, a zakończymy ją 11 czerwca. Nie będzie to jednak dla was koniec zmagań, ponieważ już 17 czerwca rozegrany zostanie Puchar Tyskiej Ligi Szóstek. Mecze będą rozgrywane w soboty od godziny 15:00-19:00 oraz w niedziele w godzinach od 16:30-19:00.

Gdzie?

Wszystkie mecze odbywać się będą na boisku typu “Orlik” przy ulicy Wejchertów w Tychach.

Format rozgrywek?

W rozgrywkach przewidujemy udział 14 zespołów. Rozegranych zostanie 13 kolejek, przez 13 weekendów (dokładne daty weekendów wskazane w regulaminie rozgrywek). Każdy mecz będzie trwał 2 razy po 25 minuty, przedzielone chwilową przerwą. W 14 weekend przewidujemy rozegranie Pucharu ligi dla wszystkich zespołów naszego wydarzenia.

Koszt uczestnictwa?

Koszt udziału w rozgrywkach wyniesie 1400 złotych na cały zespół. Możliwość płatności w dwóch ratach. Opłata wpisowa zawrze w sobie rozegranie całej ligi oraz Pucharu Tyskiej Ligi Szóstek, który zostanie rozegrany w formie turnieju.

O co gramy?

Dla najlepszy drużyn przygotowaliśmy wspaniałe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wiemy jednak, że dla prawdziwych sportowców cenniejsza od nagród materialnych jest możliwość sprawdzenia się z najlepszymi. Dzięki Tyskiej Lidze Szóstek będzie to możliwe! Mistrz Tyskiej Ligi Szóstek będzie reprezentował nasze miasto na Mistrzostwach Polski SuperLiga6 już w lipcu 2023 roku w Warszawie! Dla zwycięzcy Pucharu Tyskiej Ligi Szóstek przygotowaliśmy wyjazd do Warszawy, również w lipcu, ale na Puchar Polski SuperLiga6. Czym jednak byłaby prawdziwa liga bez tak zwanego TOP4? Dla drużyn, które zajmą miejsca drugie, trzecie oraz czwarte przygotowaliśmy wyjazd na Mistrzostwa Sląska już 24 czerwca 2023 roku. Co więcej, na Mistrzostwach Sląska czekają nas was do zdobycia cztery przepustki na Mistrzostwa Polski SuperLiga6!

Jak zgłosić się do rozgrywek?

Zapisy oraz pytania prosimy kierować pod email: kontakt@stowarzyszeniepolskiegosportu.pl lub pod numerem telefonu 880-082-784. Zgłoszenia maksymalnie dwudziestoosobowych zespołów przyjmowane są do 24.02.2023 roku. W treści zgłoszenia prosimy o wskazanie nazwy zespołu oraz danych kontaktowych przedstawiciela drużyny (imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy). W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo regulamin oraz wszystkie niezbędne informacje. Nie pozostaję nam nic innego jak zaprosić was do udziału w nadchodzących rozgrywkach. Zbierajcie swoje drużyny i szykujcie się na walkę o tytuł najlepszego tyskiego zespołu!!! 👑🏆

Regulamin