Zapowiedź 3 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek

Apex Football vs Alliance 

Trzecią kolejkę Tyskiej Ligi Szóstek otworzy pojedynek Apex Football kontra Alliance. Mecz z gatunku szansy na przełamanie dla obu ekip, które ciągle bez zwycięstwa w rozgrywkach. Debiutujący w zmaganiach zespół Miłosza Jakubczyka, pomimo nie korzystnych dla siebie rezultatów, zaprezentował się dotychczas przyzwoicie. Widać, że w drużynie jest wystarczająco dużo jakości i pasji by postawić się każdemu, natomiast póki co brakuje w tym wszystkim zdecydowania, chłodnej głowy i dyscypliny. Czy wnioski zostały wyciągnięte i odniosą historyczne dla siebie zwycięstwo w rozgrywkach przeciwko Alliance? Zespół Romana Shchurovskiy ma za sobą nieudany początek i punktów potrzebuje jak tlenu! 

Emmanuel Olisadebe vs Tyskie Dzbany 

O 16:00 na boisku zobaczymy zespoły Emmanuela Olisadebe i Tyskich Dzbanów. Drużyna Bogusza Zagały, podobnie jak Apex Football, to debiutant i również mają za sobą trudny początek bez zdobyczy punktowych. O pierwsze oczka w sobotnie popołudnie będzie niemniej trudno. Czeka ich pojedynek z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek, mający w swoich szeregach wielu nietuzinkowych graczy, którzy chyba jeszcze nie pokazali tego na co ich stać. Wysoka porażka z drużyną FC Under Forest musi dawać ekipie Kacpra Śmigla do myślenia, ponieważ ich gra chwilami pozostawiała wiele do życzenia. Jeśli Tyskie Dzbany chcą się liczyć w grze o najwyższe lokaty to nie mogą sobie pozwolić na kolejne straty punktów. Pomimo tego, że teoretycznie faworyt w tym spotkaniu jest jeden, to spodziewamy się ciekawego i wyrównanego pojedynku! 

Hiacynt Tychy vs WKS Orzeł Tychy 

Kolejnym sobotnim spotkaniem jest starcie obrońcy tytułu mistrza Tyskiej Ligi Szóstek Hiacyntu Tychy z zespołem WKS Orzeł Tychy. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest drużyna Jakuba Janiszewskiego, która pewna swego z kompletem punktów przystępuje do tego meczu. WKS nie ma miłych wspomnień z zeszłego sezonu, gdzie zostali przez sobotnich rywali wysoko pokonani. Wydaje się jednak, że to co było mają już daleko za sobą, a najlepszym tego dowodem są ich tegoroczne rezultaty, gdzie po dwóch kolejkach plasują się na 5 miejscu z czterema punktami na koncie. Progres w grze drużyny Pawła Rendaka jest zauważalny, natomiast ta rywalizacja da odpowiedź na pytanie, czy jest to drużyna gotowa walczyć z najlepszymi zespołami. 

Under Forest vs Oszołomy 

Na zakończenie sobotnich zmagań mecz, który również ma wyraźnego faworyta. Drużyna Under Forest uskrzydlona znakomitym występem i wysokim zwycięstwem 11:3 z Tyskimi Dzbanami, potwierdziła swoje wysokie aspirację i na pewno będzie to ekipa licząca się w grze o najwyższe lokaty. Ich rywalem tego dnia będą Oszołomy, które z kolei, póki co kompletnie nie przypominają zespołu z zeszłego sezonu. Dwie porażki, z czego jedna jakże ważna w derbowym spotkaniu z Amsterdamem Duet Team. Takie wyniki nie mogą napawać optymizmem i jeżeli chcą postawić się ekipie Thomasa Wielka muszą znacząco podnieść poziom swojej gry. To, że Oszołomy potrafią grać lepiej pokazała I edycja rozgrywek i jesteśmy pewni, że to tylko kwestia czasu, kiedy wszystko wróci na odpowiednie tory! Czy nastąpi to już w sobotę? Zapraszamy wszystkich kibiców, którzy chcą poznać odpowiedź na to pytanie! 

Czułowianka Tychy II vs Tyskie Dziady 

Niedzielne zmagania zaczniemy z wysokiego C. Starcie dotychczas niepokonanych drużyn, Czułowianki II Tychy oraz Tyskich Dziadów. Zespół Mirka Halka & Andrzeja Rukojća widać, że nie próżnował w okresie przygotowawczym i doskonale przygotował się do tegorocznych rozgrywek. Fantastycznie prezentuję się zarówno w obronie jak i w ataku Dawid Fluder, który wyrasta od samego początku sezonu na lidera drużyny. Dochodzą do nas informację, że do pełni sił po drobnym urazie dochodzi ich super strzelec Andrzej Rukojć, którego w Tychach nikomu przedstawiać nie trzeba. Trudno też nie wspomnieć o pozycji bramkarza, gdzie znakomicie ich bramki strzeże Piotr Giemlik. Drużyna Tyskich Dziadów posiada zawodników potrafiących robić różnicę, co stwarza nie lada wyzwanie dla ich niedzielnych rywali, którzy również mają w swoich szeregach wielu doskonałych piłkarzy. Przed meczem trudno wskazać faworyta, natomiast jesteśmy przekonani, że czeka nas bardzo dobry i wyrównany pojedynek z dużą ilością bramek!  

Laga Bonito vs KS Olimpia Tychy 

O 17:30 rozpocznie się pojedynek Lagi Bonito z Olimpią Tychy. Ekipa Kamila Jędryki wydaje się być faworytem tego spotkania. Posiadają w swoich szeregach wiele znakomitych indywidualności i na pewno po nieprzyjemnym incydencie, którym było oddanie meczu walkowerem, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, a tym samym zainkasować 3 punkty. Zadania tego nie będzie chciała ułatwić Olimpia, która ciągle pozostaje bez punktów. Ten zespół jednak przyzwyczaił nas, że jest w stanie grać naprawdę dobrze w piłkę, ale ciągle brakuje tej kropki nad i. Pokonanie Lagi Bonito byłoby dla nich świetnym impulsem na dalszą część sezonu! 

Luz Blues Team vs Amsterdam Duet Team 

Na zakończenie trzeciej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek mecz, na który niewątpliwie ostrzymy sobie zęby. Pojedynek Luz Blues Team i Amsterdam Duet Team. Ekipa Agaty Witas przebojem wdarła się do naszych rozgrywek zgarniając komplet punktów, prezentując przy tym szybki i dobrze poukładany futbol. Niesamowite wejście w rozgrywki ma ich napastnik, Dawid Błaszczyk. Dość powiedzieć, że w dwóch meczach zdobył aż 8 bramek i jest na tą chwilę liderem w tabeli strzelców. Zatrzymanie tego zawodnika może się okazać kluczowe dla ekipy Krzysztofa Frankowskiego, która po falstarcie z Hiacyntem wygrała w bardzo dobrym stylu swoje ostatnie derbowe spotkanie z Oszołomami i w świetnych nastrojach może przystąpić do tego spotkania. Z doskonałej strony pokazał się ich nowy nabytek Tomasz Cedro, który doskonale wkomponował się do drużyny. Który z liderów pociągnie swój zespół do kolejnego zwycięstwa? Kto zdobędzie komplet punktów? Liczymy, że szlagier nie zawiedzie, a samo spotkanie będzie prawdziwą reklamą ligi czego sobie i wszystkim kibicom życzymy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *