Zapowiedź 4 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek

Sobota: 

15:00 Luz Blues Team vs WKS Orzeł Tychy 

Sobotnie zmagania otworzy Luz Blues team wraz z WKS Orzeł Tychy. LBT podejdą do tego spotkania jako wicelider tabeli. Ich dotychczasowy bilans to 3 mecze oraz 3 zwycięstwa, ale co najważniejsze, ich gra na boisku naprawdę może się podobać. Naprzeciwko stanie zespół Pawła Rendaka, który po 3 kolejkach zgromadził na swoim koncie 4 pkt. Ta młoda drużyna zaliczyła ogromny progres od ostatniego sezonu, a jesteśmy przekonani, że z każdym następnym weekendem pokażą jeszcze więcej. Faworytem będzie ekipa kierownik Agaty Witas, ale Orzeł na pewno tanio skóry nie sprzeda! 

16:00 Amsterdam Duet Team vs KS Olimpia Tychy 

Punktualnie o godzinie 16:00 na boisko wybiegną drużyny Amsterdam Duet Team oraz KS Olimpia Tychy. Zespół Krzysztofa Frankowskiego po 3 spotkaniach ma na swoim koncie 3 punkty. Nie jest to dorobek okazały, ale warto dodać, iż swoich dwóch porażek doznali z liderem i wiceliderem ligi. Po drugiej stronie drużyna Olka Furczyka, która nadal czeka na pierwsze punkty w sezonie. Jesteśmy przekonani, że oba zespoły nie mogą kalkulować i muszą zagrać o komplet oczek, aby rozpocząć marsz w górę tabeli.  

17:00 Czułowianka Tychy II vs Under Forest 

Zdecydowanie najciekawszy mecz 4 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek. Czułowianka podchodzi do tego spotkania z kompletem punktów, mając za sobą już mecze z Tyskimi Dziadami, Laga Bonito oraz Apex Football. Pomimo trudnego terminarza nie potknęli się ani razu, a ich gra może się podobać. Ten doskonały bilans postara się zepsuć Under Forest. Po przegranej jaką zaliczyli w pierwszej kolejce w meczu z Luz Blues, nie mogą sobie pozwolić na kolejne błędy. Ta rywalizacja może okazać się kluczowa w kontekście TOP4 ligi. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na te starcie! 

18:00 Hiacynt vs Alliance 

Sobotę zamknie starcie lidera ligi, Hiacyntu Tychy z wicemistrzem z poprzedniego sezonu, drużyna Alliance (kiedyś FROM_UA). Zespół Jakuba Janiszewskiego podejdzie do tego meczu jako lider rozgrywek, z dorobkiem 9 punktów. Drużyna z Ukrainy natomiast póki co rozczarowuje. Po porażce w ostatni weekend przeciwko Apex Football, zgromadzili zaledwie jedno oczko w trzy weekendy. Jeśli chcą włączyć się do walki o najwyższe lokaty muszą zacząć punktować jak najszybciej, a z kim się przełamać, jeżeli nie z liderem? 

Niedziela: 

16:30 Emmanuel Olisadebe vs Laga Bonito 

Niedzielne zmagania rozpocznie starcie Emmanuela Olisadebe z Laga Bonito. Drużyna Bogusza Zagały nadal czeka na debiutanckie punkty. Pomimo braku zwycięstw pokazali się już z naprawdę dobrej strony, a regularne punktowanie w ich przypadku to tylko kwestia czasu. Złą passe zawodników z paprocan będzie chciała przedłużyć ekipa Kamila Jędryki. Na ten moment legitymują się oni 5 punktami zdobytymi w 3 spotkaniach. Ten bilans zawiera w sobie dwa zwycięstwa oraz porażkę walkowerem, co poskutkowało odjęciem jednego oczka w ligowej tabeli. Zapowiada się emocjonujące widowisko. 

17:30 Tyskie Dzbany vs Apex Football 

Przedostatni mecz czwartej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek. Tyskie Dzbany wróciły na zwycięską ścieżkę i w ostatni weekend zdobyli 3 punkty z Emmanuelem Olisadebe. W podobnej formie do tego spotkania podejdzie Apex Football, który również zwyciężył w ostatnią sobotę. Pomimo tego, że na papierze faworytem są zawodnicy Kacpra Śmigla, pokusimy się o stwierdzenie, że Miłosza Jakubczyka i spółkę stać na niespodziankę. Duże znaczenie będą miały kadry, w których oba zespoły stawią się w niedzielne popołudnie. 

18:30 Tyskie Dziady vs Oszołomy 

Na deser czwartej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek starcie Tyskich Dziadów z Oszołomami. Ekipa Mirosława Halka i Andrzeja Rukojća przed tygodniem musiała przełknąć gorzki smak porażki w meczu z Czułowianka Tychy II. Ich ambicje sięgają jednak zdecydowanie wyżej i w ten weekend mają coś do udowodnienia swoim kibiców. Po drugiej stronie, niemniej zmotywowani zawodnicy Wojciecha Falarza. Oszołomy po 3 spotkaniach nadal z zerowym dorobkiem punktowym. Po zeszłym, doskonałym sezonie w ich wykonaniu taki start to niemiła niespodzianka. Jedno jest pewne, obie drużyny podejdą do tego meczu na 120%! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *