Mistrzostwa Polski Południowej 2020

Za nami III Mistrzostwa Polski Południowej w piłce nożnej sześcioosobowej – Tychy 2020. Dla Stowarzyszenia Polskiego Sportu będącego organizatorem wydarzenia to wielka radość, że mimo trudnego roku, rozgrywki miały swoją kontynuację. To idealny przykład tego jak sport, nie tylko ten profesjonalny, wygrywa walkę z koronawirusem. Nowym Mistrzem Polski Południowej została drużyna FC Under Forest z Katowic. Wicemistrzowie to zespół Young Boys Mikołów. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Pućcie Do Zmiany, zaś skład półfinału uzupełnił Hiacynt Tychy.

„W mistrzostwach udział wzięły 24 drużyny, na które złożyło się ponad 200 zawodników i jedna zawodniczka.”

Podczas turnieju przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Szymanowski z Young Boys Mikołów. W zespole wicemistrzów grał również najlepszy asystujący w całych rozgrywkach – Mateusz Kruk. Najwięcej nagród zgarnęli piłkarze mistrzów – FC Under Forest. Królem strzelców został Radosław Kempa, najlepszym bramkarzem Jakub Korek, a najlepszy zawodnikiem do lat 21 Robert Sega. Tytuł najlepszego obrońcy przypadł zawodnikowi tyskiego Hiacyntu – Adamowi Borowskiemu. Rozegrano 52 mecze, w trakcie których padło aż 127 goli. Jedyna zawodniczką była bramkarka z drużyny Harpie Górą – Katarzyna Dolna. Rozgrywki poprowadziło 4 sędziów. Mistrzostwa zostały objęte m.in. patronatem honorowym Ministerstwa Sportu, patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej a także patronatem honorowym prezydenta miasta Tychów.

Skład mistrzów – FC Under Forest:

Jakub Korek

Harpie Górą vs Profi M Tec Pszczyna 0:5

GRUPA B

MiejsceIIIIIIIV
Nazwa drużynyPiłkarscy Emeryci Futsal FamilyAndy AndersonHiacynt TychyBlack Game Team
Zwycięstwa2210

KSG Legion vs La Zabawa 0:3
AKS Górnik Wesoła vs Czułów Beasts FC Official 2:0

Nasi sponsorzy:

Centrum Rehabilitacji i Relaksacji „Ilona”, które mieści się w Lędzinach przy ul. Lędzińskiej 14 na I piętrze. Firma ta proponuje zabiegi z zakresu fizykoterapii, m.in. laseroterapia, ultradźwięki, jonoforeza czy krioterapia. Oprócz tego zajmuje się wszelkiego rodzaju masażami, kinezyterapią, a także konsultacjami ortopedycznymi i rehabilitacyjnymi. To część rehabilitacyjna. Z kolei cześć relaksacyjna to aerobic, fit-bal, zajęcia zdrowego kręgosłupa oraz zajęcia taneczne!
Więcej informacji na stronie: http://www.centrum-ilona.pl/ oraz pod nr: 60961096

Robimy Remonty – Michał Piotrowski. Firma Michała jest z nami po raz pierwszy, ale wierzymy, że na pewno nie ostatni. Zachęcamy do ich usług, a poniżej kilka słów przedstawienia. Jesteśmy małą firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Tychów i okolic. Działamy już od paru lat na rynku i wciąż poszerzamy nasze horyzonty.Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre i nowoczesne zaplecze techniczne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w adaptacji wnętrz oraz doborze, zakupie i transporcie materiałów.Gwarantujemy uczciwość (brak ukrytych opłat), terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Zachęcamy do współpracy !

Salon Muzyczny Riff powstał po to, aby zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki. Zapraszamy do odwiedzenia ich salonu w Katowicach:RIFF KATOWICEul. Krasińskiego 540-019 Katowice

Firma Anmar to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży medycznej, będąca dystrybutorem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku oraz środków do dezynfekcji i materiałów do radiologii. W sprzęt zaopatrujemy zarówno szpitale publiczne, jak i niepubliczne, kliniki medyczne, przychodnie specjalistyczne oraz gabinety lekarskie. Naszym znakiem firmowym jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz szeroka oferta, będąca odpowiedzią na wymagania i potrzeby rynku medycznego. Proponowany przez nas sprzęt jest wysokiej jakości, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo pacjentom oraz personelowi medycznemu. Do naszej grupy kapitałowej należą spółki:
– Hurtownia Farmaceutyczna – Medifarm – płyny infuzyjne, dezynfekcja, żywienie pacjentów
– Safemed – jednorazowe rękawice diagnostyczne, odzież jednorazowa, dezynfekcja
– Elite – specjalistyczne narzędzia chirurgiczne

Mistrzostwa Polski Południowej wspiera również kolejny rok z rzędu firma Rozbitaszybka.com! Jest to pogwarancyjny i fachowy serwis zajmujący się wymianą rozbitych wyświetlaczy jak i ekranów dotykowych w telefonach. Posiadają najnowocześniejszy sprzęt jak i wiedzę dotyczącą sprawnej i solidnej wymiany danego elementu.http://www.rozbitaszybka.com/

Kolejnym naszym partnerem jest Future Sport!To firma z tradycją i doświadczeniem, bo działająca na rynku już od 1993 roku, tworzona przez pasjonatów sportu. Poza oferowaniem najlepszego asortymentu, Future Sport stawia na jakość obsługi klienta. Zapraszamy do ich sklepu stacjonarnego i na stronę internetową, do której link znajdziecie poniżej:https://futuresportsklep.pl/

Patroni Medialni