Drink Team Vs Czułowianka Tychy II

W meczu otwarcia siódmej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą drużyny Drink Teamu oraz Czułowianki. Spotkanie stało na wysokim poziomie i było bardzo wyrównane. Wynik bezbramkowy utrzymywał się aż do 11 minuty bo właśnie wtedy bramke na 1:0 strzeliła drużyna Drink teamu, której autorem był Michał Piotrowski. Kilkanaście minut później doszło do wyrównania. Pięknym strzałem z połowy boiska popisał się Paweł Myszor i do przerwy mieliśmy wynik remisowy. W drugiej połowie znowu strzelanie rozpoczęli zawodnicy Drink teamu, ale niestety nie udało im utrzymać tego prowadzenia na długo, ponieważ już 5 minut później gracze z Czułowa doprowadzili do wyrównania. Do końca meczu byliśmy świadkami wymiany ciosów, w której lepsza okazała się drużyna pod dowództwem Janusza Małka. Końcowy wynik spotkania to 5:4 dla Czułowianki Tychy.

Amsterdam Duet Team vs Olimpia

W kolejnym sobotnim meczu rękawice skrzyżowali zawodnicy Amsterdamu oraz Olimpii. Mecz dla obu stron był bardzo trudny. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na „Orliku” przy ulicy Wejchertów nie zobaczyli ani jednej bramki. Niemała w tym zasługa bramkarzy obu drużyn, Borysa Deterskiego oraz Szymona Misika. Na otwarcie worka z bramkami musieliśmy czekać aż do 41 minuty spotkania. Drużyna z Osiedla A po rozpoczęciu strzelania zatrzymała się dopiero równo z końcowym gwizdkiem, strzelając w przeciągu 9 minut aż 6 bramek! Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla drużyny Amsterdamu.

Oszołomy vs Kopacze

Sobotę zakończyliśmy starciem Oszołomów z Kopaczami. Obie drużyny zaczęły bardzo spokojnie, ale to ekipa Damiana Hyby zyskała przewagę i na pierwszą połowę schodziła z korzystnym dla siebie wynikiem 3:1. W drugą połowę lepiej weszli zawodnicy Mirosława Halka, ale Oszołomy nie pozwoliły wydrzeć sobie prowadzenia. Po wielu ciosach z obydwu stron mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść drużyny Oszołomów.

Dallas Tychy vs Tyskie Dzbany

Niedziele zaczęliśmy od prawdziwego hitu. Na boisku spotkały się dwie drużyny, które po 6 kolejkach miały komplet punktów. Mecz zaczęli lepiej zawodnicy Adriana Walkowskiego, a strzelanie rozpoczął niezawodny ostatnio, Konrad Jakubczyk. Tyskie Dzbany podrażnione bramką intensyfikowały swoje ataki i już 8 minut później, za sprawą bramki Jakuba Bronkowskiego, doprowadziły do wyrównania. Ekipa Kacpra Śmigla wyprowadziła jeszcze dwa ciosy i na przerwę schodziła z wynikiem 3:1. Dallasi drugą połowę rozpoczęli równie świetnie jak pierwszą. Szybka bramka Konrada Jakubczyk pozwoliła złapać im kontakt przy wyniku 3:2. W tym momencie spotkania nastąpił największy napór ze strony FC Dallas. Grając wysokim pressingiem zepchnęli Tyskie Dzbany do defensywy, ale zabrakło kropki nad i w postaci bramki. Ich przeciwnicy z pomocą Mateusza Krzyżowskiego i odrobiny szczęścia wytrzymali ten napór i zaczęli punktować wysoko grając obronę drużyna Adriana Walkowskiego. Prawdziwy koncert rozgrywał Kuba Kacprowski, wielokrotnie pokonując Michała Bułke. Hit 7 kolejki nie zawiódł, a ostateczny wynik to 8:2 dla drużyny Tyskich Dzbanów.

From UA Vs WKS

Drużyna z Ukrainy była wyraźnym faworytem przed tym spotkaniem. Natomiast młody zespół WKS nadal czekał na pierwsze punkty w lidze. Niestety, z przebiegu meczu wynikła olbrzymia przewaga FROM_UA. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:2 dla faworytów, którzy obecnie zajmują 2 miejsce w lidze.

Hiacynt Tychy vs KS Pampeluna

Na zakończenie 7 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek Hiacynt Tychy podejmował drużynę, która podobnie jak WKS, nadal czeka na debiutanckie punkty. Już w 1 minucie spotkania strzelanie rozpoczęła drużyna Jakuba Janiszewskiego. Aktualny lider klasyfikacji strzelców, Maciej Pyka, przejął piłkę i indywidualna akcją rozwiązał worek z bramkami. Kilkanaście minut później Hiacynt dołożył jeszcze kolejnych pięć bramek, a Pampeluna odpowiedziała jedną z rożnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:1. Druga połowa miała podobny przebieg, a mecz zakończył się wynikiem 12:1.