Stowarzyszenie Polskiego Sportu

Grupa młodych ludzi, którzy łącząc swoje obowiązki życiowe, zdecydowała się działać na rzecz polskiego sportu, jako ważnego elementu spajającego polską kulturę i tradycję. Celem Stowarzyszenia jest rozwój i promocja wszelkich form aktywności sportowych, a także tworzenie nowych przestrzeni dla aktywności fizycznej w Polsce.

Więcej o członkach i członkiniach możecie się dowiedzieć w zakładce O NAS

Pandemia Koronawirusa SARS-CoV-2

Temat wirusa SARS-Cov-2 jest czymś bardzo aktualnym, więc nie mogło zabraknąć głosu naszego stowarzyszenia w tej sytuacji. Czym jest i skąd pochodzi? Jakie są objawy zarażenia?  Aby dowiedzieć się przeczytaj nasz artykuł: Pandemia Koronawirusa

Turniej e-sportowy League of Legends – #zostańwdomu