HIACYNT TYCHY VS KOPACZE

2 kolejkę Tyskiej Ligi Szóstek zainauguruje  spotkanie Hiacyntu Tychy z Kopaczami. Obie drużyny do tego spotkania wybiegną w zgoła odmiennych nastrojach. Zespół Hiacyntu  w pierwszej kolejce pewnie pokonał Oszołomów 6:2,natomiast Kopacze ulegli wysoko Czułowiance aż 3:8. Faworytem spotkania wydaje się być drużyna Hiacyntu, jednak Kopacze będą chcieli mocno zrehabilitować się za porażkę i na pewno czeka nas dużo emocji w tym spotkaniu.

KS OLIMPIA TYCHY VS FROM_UA

Kolejny mecz to starcie pomiędzy Olimpią Tychy, a zespołem From UA. Drużyna Aleksandra Furczyka pomimo wysokiej porażki w pierwszej serii gier pokazała, że drzemie w nich spory potencjał i na pewno w spotkaniu z From UA nie stoją na straconej pozycji. Natomiast drużyna z Ukrainy w pierwszym meczu udowodniła, że nie będzie bać się nikogo, a ich gra ofensywna przyprawi jeszcze o zawrót głowy niejednego obrońcę.  Zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie.

AMSTERDAM DUET TEAM VS FC DALLAS TYCHY

Sobotę zakończy pojedynek dwóch drużyn, które zwyciężyły w 1 kolejce. Mowa tutaj o Amsterdam Duet Team oraz FC Dallas Tychy. Ekipa z osiedla A swoje spotkanie wygrała stosunkiem 6:2, a wyróżniającą się postacią był zdecydowanie Leszek Budzikowski. Drużyna Adriana Walkowskiego pokonała zespół Pampeluny aż 8:2, ale w pierwszej połowie zespół Byków postawił im naprawdę trudne warunki. Możemy spodziewać się istnej wymiany ciosów oraz walki obydwu zespołów o to, żeby po dwóch kolejkach móc pochwalić się kompletem punktów. 

DRINK TEAM VS OSZOŁOMY

Niedzielne zmagania rozpoczniemy o godzinie 15:05, a dzień otworzy nam starcie Drink Teamu przeciwko Oszołomom. Obydwa zespoły w pierwszej kolejce musiały uznać wyższość swoich przeciwników, ale to tylko pobudzi ich ambicję przed drugim meczem. Zarówno zespół Damiana Hyby, jak i drużyna pod dowództwem Tomasza Piotrowskiego mają w swoich kadrach zawodników, dla których warto zjawić się na „Orliku” przy ulicy Wejchertów. Walka o pierwsze punkty pomiędzy tymi dwoma ekipami zapowiada się bardzo emocjonująco.

KS PAMPELUNA VS TYSKIE DZBANY

Najciekawiej z całego weekendu zapowiada się spotkanie KS Pampeluny z Tyskimi Dzbanami. Zespół Pawła Motlocha pomimo porażki w pierwszym meczu zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze i z niecierpliwością czekamy na ich dalsze występy. Ekipa pod dowództwem Kacpra Śmigla wysoko pokonała zespół KS Olimpii, a ich występ obfitował w widowiskowe akcję. Na boisku na pewno czekamy na pojedynek snajperów obydwu zespołów. Kiedy po dwóch stronach mierzą się ze sobą Daniel Bąk i Andrzej Rukojć, jednego możemy być pewni. Tu nie będzie bezbramkowego remisu.

CZUŁOWIANKA TYCHY II VS WKS WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

Drugą kolejkę zamknie spotkanie Czułowianki Tychy II przeciwko Wybrzeżu Klatki Schodowej. Ekipa z Czułowa swój pierwszy mecz wygrała aż 8:3 przeciwko drużynie Kopaczy. Najjaśniejszymi punktami zespołu byli zdecydowanie Janusz Małek z przodu, oraz Paweł Myszor z tyłu. Po drugiej stronie WKS, który zaliczył lekki falstart. Paweł Rendak oraz jego zawodnicy na pewno wyciągną wnioski po pierwszej kolejce oraz pokażą, ze pomimo bycia najmłodszą drużyna rozgrywek, mogą sobie świetnie radzić. Zapowiada się mnóstwo emocji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.