Tyskie Dzbany vs Oszołomy

Na otwarcie 10 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek bardzo ważny pojedynek dla układu tabeli. Tyskie Dzbany po udanym początku sezonu i serii 7 wygranych z rzędu, przegrali dwa ważne pojedynki z bezpośrednimi rywalami do mistrzostwa i bardzo wyraźnie zmniejszyli swoje szanse w wyścigu o tytuł. Ciągle mają jednak szanse na podium, a żeby tak się stało muszą te spotkanie wygrać. Oszołomy z kolei po zimnym prysznicu przed tygodniem i wysokiej porażce ograniczyli swoje szanse na podium do minimum. Na pewno to jednak nie może przysłaniać faktu, że drużyna z osiedla A ma za sobą bardzo udany okres i zakończenie rozgrywek nawet na 4 miejscu było by dla nich dużym sukcesem i pozytywnym bodźcem na przyszłość. Znani są ze swojego bojowego nastawienia i jesteśmy pewni, że motywacji w tym meczu im na pewno nie zabraknie. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie.

WKS vs KS Olimpia

Przedostatnia szansa dla Wybrzeża Klatki Schodowej by zaistnieć w tym sezonie i zdobyć pierwsze wymarzone punkty. Po sromotnych porażkach na pierwszy rzut oka trudno szukać powodów do optymizmu, a mimo to gdy spojrzy się na drużynę Kuby Małka i Pawła Rendaka to ciągle widać chęci i wiarę w to że mogą jeszcze jakieś punkty w tych rozgrywkach zdobyć. Trzymamy kciuki by udało się to w końcu przekuć na konkrety i chociaż podjąć równorzędną walkę z rywalem. Dla Olimpii cel może być tylko jeden. Wygrać i zainkasować pewnie 3 punkty.

From UA vs Hiacynt Tychy

To co najważniejsze wydarzy się jednak o 14:35 na boisku przy ulicy Wejchertów. Mecz o mistrzostwo. From UA to jedyna drużyna w stawce, która nie przegrała żadnego meczu i na pewno są w odrobinę korzystniejszej sytuacji przystępując do tego starcia. Wygrana pozwoli cieszyć im się z mistrzostwa już przed ostatnią kolejką zmagań! Będzie to olbrzymi sukces dla drużyny Romana Shurovskiego, ale do tego jeszcze daleka droga. Hiacynt również celuje w tytuł i tylko wygrana w tym meczu pozwoli im przeskoczyć rywali w tabeli. Argumentów do tego im nie brakuje. Najlepsza ofensywa i jak również najlepsza defensywa ligi. Średnia bramek na mecz tej ekipy jest kosmiczna. 13 goli na mecz, co pokazują jakim potencjałem w ataku dysponują. Warto dodać, że oprócz walki o mistrzostwo, w tym meczu będzie się toczył fantastyczny pojedynek o koronę króla strzelców. Starcie Lidera Macieja Pyki z 32 bramkami z Yuri Stetsem mającym 30 bramek na koncie. Który z tych zawodników pociągnie swój zespół do wygranej? Kto okaże się lepszy w tej wojnie nerwów? Zapowiada się fenomenalne widowisko, na które zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

FC Dallas Tychy vs Drink Team

Wyraźnym faworytem tego spotkania jest drużyna FC Dallas, która najprawdopodobniej do ostatniej kolejki będzie toczyła zacięty bój z Tyskimi Dzbanami o 3 miejsce w tabeli, a przy ewentualnej porażce Hiacyntu z From UA nawet o 2 lokatę. Koniecznością do tego jest zwycięstwo i tylko z takim zamiarem przystępuje do tego pojedynku ekipa Adriana Walkowskiego. Zadanie czeka ich tego popołudnia trudne. Drink team to drużyna, która posiada w składzie wielu zawodników o wysokich umiejętnościach. Do duetu Borowski & Kwidziński, którzy byli motorem napędowym zespołu przez cały sezon, dołączają powoli kolejni zawodnicy i widać, że pomimo słabego początku sezonu gra tego zespołu zaczyna wyglądać całkiem dobrze. Czeka nas dobre widowisko.

Kopacze vs KS Pampeluna

Pojedynek drużyn, które nie mają za sobą najlepszego okresu. O ile wynik tego spotkanie niewiele zmieni dla tych drużyn jeśli chodzi o układ w tabeli, to wygrana na pewno pozwoli z optymizmem spoglądać w przyszłość i w dobrych nastrojach zakończyć sezon, który nieubłaganie zmierza ku końcowi.

Czułowianka Tychy II vs Amsterdam Duet Team

Na Zakończenie przedostatniej kolejki Tyskiej Ligi szóstek mecz piątej i siódmej drużyny w tabeli. Pomimo że obie drużyny w grze o podium już nie są to liczymy, iż nie zabraknie im chęci i zaprezentują się z dobrej strony pokazując kawałek dobrego futbolu. Ten mecz odbędzie się wyjątkowo we wtorek o godzinie 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.