Zapowiedź 5 kolejki Tyskiej Ligi Szóstek

Piątą kolejkę w ramach Tyskiej Ligi Szóstek otworzy spotkanie Czułowianki II Tychy z zespołem From UA. Pomimo sporej różnicy jaka dzieli obie drużyny w tabeli, zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek. Ekipa z Czułowa pokazała już w niejednym meczu, że potrafi napsuć krwi faworytom.

O 15:35 na boisko wybiegną Tyskie dzbany i Kopacze – faworyt tego spotkania jest jeden. Czy mimo to drużynę Mirosława Halka, która z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, stać na sprawienie niespodzianki w tym pojedynku?

Na zakończenie sobotnich zmagań zobaczymy pojedynek Drink teamu z Pampeluną. Obie drużyny ciągle czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Przed tygodniem bliżej tego osiągnięcia była ekipa Adama Kwidzińskiego, która po dramatycznym meczu zremisowała z Olimpią, zdobywając pierwszy punkt – to oni przystąpią do tego starcia w lepszych nastrojach.

Na początek niedzielnych zmagań najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki TLS: wielkie derby osiedla A, w których zmierzą się Oszołomy z Amsterdam Duet Team. Sugerowanie się miejscem obu zespołów w tabeli czy też ich aktualną formą przed tym pojedynkiem nie ma absolutnie żadnego sensu, ponieważ spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Obie ekipy są bojowo nastawione do tego starcia i możemy być pewni że czeka nas twardy, wyrównany oraz emocjonujący do samego końca mecz. Zapraszamy na ten szlagier wszystkich kibiców!

Kolejne spotkanie można nazwać starcie Dawida z Goliatem. Dallasi krok po kroku udowadniają, że są jednym z najpoważniejszych kandydatów do mistrzostwa i w spotkaniu z Wybrzeżem Klatki Schodowej są murowanym faworytem. Drużyna Jakuba Małka po sromotnej porażce przed tygodniem nie zamierza jednak zwieszać głów i zrobi wszystko, by postawić się wyżej notowanemu rywalowi.

Na zakończenie piątej kolejki TLS pojedynek Hiacyntu Tychy z Olimpią. Mecze z udziałem drużyn Aleksandra Furczyka jak dotąd stanowiły gwarancję emocji, wielu zwrotów akcji i dużej liczby bramek. Nie inaczej powinno być w starciu z liderem tabeli, z którym na pewno nie stoją na przegranej pozycji. Liczymy tutaj również na bardzo dobre i ciekawe widowisko!

Terminarz 5 kolejki