KS Pampeluna Vs KS Olimpia Tychy

Na pierwszy ogień pojedynek drużyn, które wciąż oczekują na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Trudno wskazać faworyta, ponieważ wydaje się że oba zespoły dysponują podobnym potencjałem. Grają przy tym otwarty i ofensywny futbol, co gwarantuje, że na nudę w tym spotkaniu absolutnie nie będziemy mogli narzekać.

Drink Team vs Amsterdam Duet Team

O 15:35 na boisku zobaczymy mecz sąsiadów z tabeli. Oba zespoły zgromadziły dotychczas po 4 punkty. W tym spotkaniu zwycięstwo którejś z drużyn może dać przepustkę do podłączenia się w walce o miejsca w górnej połowie tabeli. Tutaj również czeka nas twardy i zacięty pojedynek.

From UA vs Kopacze

W ostatnim sobotnim spotkaniu From UA podejmie Kopaczy. Ukraicy mocno podrażnieni  pierwszą stratą punktów w zremisowanym meczu z Czulowianką, będą chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się i wrócić na zwycięski szlak. Kolejna wpadka może znacząco skomplikować ich sytuacje w walce o podium. Kopacze przed tygodniem postraszyli Tyskich Dzbanów przegrywając nieznacznie, bo tylko 4:2, potwierdzając że krok po kroku czynią postępy i są coraz bliżej regularnego punktowania . Być może zaskoczą już w najbliższą sobotę?

Hiacynt Tychy Vs Fc Dallas Tychy

Niedzielne popołudnie zaczniemy z wysokiego C! Szlagierowy pojedynek, na który już przed sezonem wielu zacierało ręce. Dziś, będąc na półmetku rozgrywek można śmiało powiedzieć, że oba zespoły nie zawiodły i potwierdziły swoje wysokie aspiracje. Zarówno Dallasi jak i Hiacynt przystępują do tego starcia z kompletem punktów i pomimo że do końca sezonu pozostało kilka kolejek, jest to nie wątpliwie jeden z kluczowych pojedynków dla końcowego układu w tabeli. Myślę, że możemy być pewni, iż zobaczymy na znakomite widowisko, na które zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

Tyskie Dzbany vs Wybrzeże Klatki Schodowej

O 15:35 mecz dobry znajomych. Na boisku jednak na taryfę ulgową żadna ze stron nie może liczyć. Wybrzeże ciągle walczy o swoje pierwsze, historyczne zwycięstwo w rozgrywkach, z kolei Tyskie dzbany będą chciały za wszelką cenę dopisać do swojego dorobku kolejne 3 punkty i wykorzystać bezpośredni pojedynek sąsiadów z tabeli, Dallasów i Hiacyntu. W przypadku korzystnego dla nich remisu w tym pojedynku, po weekendzie stali by się samodzielnym liderem rozgrywek.

Czułowianka Tychy II vs Oszołomy

Na zakończenie szóstej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek pojedynek Czułowianki z Oszołomami. Oba zespoły dzielą zaledwie 3 punkty. Oszołomy przystępują do tego starcia po zremisowanych derbach, natomiast ekipa z Czułowa w ostatnim meczu podzieliła się punktami z From UA. Czeka nas kolejne twarde i emocjonujące spotkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.