Po przerwie świątecznej wracamy do was z rozgrywkami Tyskiej Ligi Szóstek. Trzecia kolejka zapowiada się niezwykle wyrównanie, a to zwiastuje ciekawe widowiska.

FC DALLAS TYCHY VS CZUŁOWIANKA TYCHY II

Sobotę rozpoczniemy od pojedynku FC Dallas z Czułowianką Tychy II. Oba zespoły w dotychczasowych spotkaniach zgarnęły komplet punktów, wygrywając w sposób bardzo przekonywujący. Siłą ekipy Adriana Walkowskiego jest kolektyw. Ciężar zdobywania goli rozkłada się w tej drużynie na cały zespół, a najlepszym dowodem potwierdzającym te twierdzenie jest to, że już 10 zawodników Dallasów wpisywało się na listę strzelców. Na wyróżnienie zasługuje również postawa w bramce Michała Bułki. Nieco inaczej sytuacja przedstawia się w zespole z Czułowa, gdzie od początku rozgrywek  prym wiedzie duet Paweł Myszor i Janusz Małek. Tych dwóch zawodników zdobyło łącznie aż 10 bramek. Zapowiada się ciekawe i wyrównane spotkanie, ale jednak delikatnym faworytem jest zespołów FC Dallas.

WKS-Kopacze

Początku sezonu zarówno Kopacze jak i Wybrzeże Klatki Schodowej nie mogą zaliczyć do udanych. Obie drużyny zanotowały dwie wysokie porażki, przez co ciągle nie zaznały smaku ligowych punktów. Po obu stronach jednak nastroję są bojowe i nikt nie zwiesza głów. Dla któregoś z zespołów ten mecz może okazać się punktem zwrotnym w Tyskiej Lidze Szóstek. Walka o 3 punkty zapowiada się pasjonująco!

Hiacynt-Drink Team

Sobotnie zmagania zamknie mecz lidera tabeli Hiacyntu Tychy z Drink Teamem. Hiacynt rozpoczął sezon od dwóch wysokich zwycięstw, zdobywając w nich łącznie aż 27 bramek, tracąc przy tym ledwie 2. W odmiennych nastrojach do tego spotkania przystąpi ekipa Adama Kwidzińskiego, o której na razie można powiedzieć ” nie tak to miało wyglądać”. O ile gra zespołu prezentuję się całkiem nieźle, to wyniki nie napawają optymizmem. Drink Team chcąc gonić czołówkę tabeli nie może pozwolić sobie na błędy. To wszystko powoduje, że stawka tego meczu dla obu drużyn jest niezwykle wysoka!

Patrząc na tabele faworytem spotkania może wydawać się Hiacynt, ale potencjał piłkarski Drink Teamu nie pozwala ich skreślać! Zapowiada się spotkanie, w którym do końca będzie toczyć się walka o zwycięstwo.

From UA- Pampeluna

Na pierwszy ogień niedzielnych zmagań mecz From UA przeciwko Pampelunie. Faworytem tego spotkania  jest ekipa z Ukrainy, która jeszcze nie straciła punktów w tym sezonie. Po drugiej stronie, drużyna Piotra Motlocha, która wciąż czeka na pierwsze ligowe punkty. Okazja do przełamania już w niedziele o 14:35!

Oszołomy- Olimpia

Kolejne spotkanie tego dnia to mecz Oszołomów z KS Olimpia. Oszołomy uskrzydlone wysokim zwycięstwem nad Drink Teamem aż 6:0, będą chciały udowodnić, że ostatni mecz to nie przypadek, a pokaz siły i klasy tej ekipy. Ich plany pokrzyżować będzie chciał zespół Aleksandra Furczyka, który pomimo, że w tym sezonie punktów jeszcze nie zainkasował, to pokazuję się ze świetnej strony. W ostatniej kolejce punkt wypuścili 3 minuty przed końcem, ale jesteśmy pewni, że w ten weekend zrobią wszystko, żeby sytuacja się nie powtórzyła!

Tyskie dzbany- Amsterdam Duet Team

Na zakończenie trzeciej kolejki rozgrywek, niezwykle interesujące starcie. Tyskie dzbany kontra Amsterdam Duet Team. Faworytem tego spotkania są Tyskie Dzbany, które w dwóch pierwszych meczach zaprezentowały szybki i ofensywny futbol wygrywając oba spotkania bardzo wysoko. Kapitan drużyny Kacper Śmigiel zapewnia, że ciągle są spore rezerwy, a ich drużynę stać  na jeszcze lepszą grę. Na pewno w poprawie gry zespołu pomoże Andrzej Rukojć, który po ostatnim występie na bramce ma wrócić na swoją nominalną pozycję. Rywal tego dnia nie będzie łatwy. Amsterdam Duet Team po wygranym meczu z WKS i porażce z Dallasami ma na swoim koncie 3 punkty. Ekipa z osiedla A szczególnie może żałować porażki w drugim z tych meczów, ponieważ zaprezentowali się w tym spotkaniu bardzo dobrze, a o przegranej zadecydowały detale oraz słabsza skuteczność. Na papierze te spotkanie wygląda na hitowy pojedynek, a reszta zostaje w nogach zespołów, które w niedziele o 16:35 musza pokazać, że są w stanie takie widowisko stworzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.