Drink Team vs Czułowianka Tychy II

Na inaugurację siódmej kolejki Tyskiej Ligi Szóstek pojedynek drużyn ze środka tabeli. Czulowianka II po dwóch remisach, w myśl powiedzenia ” do 3 razy sztuka” będzie chciała zainkasować komplet punktów i zbliżyć się do czołówki. Nieco inne nastroje panują u rywali. Po wygranej z Pampeluną i lekkim powiewie optymizmu, przyszła porażka z Amsterdamem, gdzie prowadząc po pierwszej połowie 2:0, po raz kolejny nie potrafili dowieźć wyniku, ulegając ostatecznie 2:5. Był to kolejny mecz Drink teamu, po którym szefostwo klubu może powiedzieć, że gdyby mecz trwał tylko jedną połowę to byliby zupełnie w innym miejscu. Dość powiedzieć, że ekipa Adam Kwidzińskiego, gdyby podliczyć punkty tylko za drugie połowy spotkania miałaby by ich dokładnie 0 z bilansem bramkowym 6:23. Wydaje się zatem, że kluczem do punktowania Drink teamu jest zagranie na równym poziomie, nie przez 25 minut, a całe spotkanie.

KS Olimpia Tychy vs Amsterdam Duet Team

Podobnie jak w pojedynku poprzedzającym ten mecz spotykają się zespoły środkowych rejonów tabeli. Obie drużyny wygrały przed tygodniem swoje potyczki w dobrym stylu i na pewno będą chciały swoją passę kontynuować. Szanse rozkładają się w tym starciu 50 na 50. Liczymy na dobre i twarde spotkanie z olbrzymią wolą walki do czego w tym sezonie obydwa zespoły nas przyzwyczaiły.

Oszołomy vs Kopacze

Faworytem spotkania są Oszołomy, którzy po dwóch remisach z rzędu będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę i zbliżyć się do 4 miejsca w tabeli. Zadanie czeka ich trudne. Powtarzamy to co tydzień, ale takie są fakty, że zespół Mirosława Halka progresuje w kolejnych meczach i jest obecnie niewygodnym rywalem dla każdego. Przekonali się o tym przed tygodniem Ukraińcy, którzy rozstrzygnęli swój mecz dopiero w końcowych minutach meczu.

Fc Dallas Tychy vs Tyskie Dzbany

Przed tą kolejką zostały już tylko dwa zespoły w stawce, które ciągle nie straciły punktów w tym sezonie. Są nimi FC Dallas i Tyskie dzbany. To właśnie te ekipy skrzyżują ze sobą rękawice w najbliższe niedzielne popołudnie. Jest to kolejne starcie z cyklu kluczowych dla rozstrzygnięcia losów tytułu mistrzowskiego. Obie drużyny preferują ofensywny futbol. Zarówno u Dallasów jak i Tyskich dzbanów średnia bramek na mecz wynosi 10 goli. Wszystkie te czynniki wskazują na to, że czeka nas pasjonujące widowisko, na bardzo wysokim poziomie. Kto w tym pojedynku okaże się górą ? Który lider drużyny pociągnie zespól i przechyli szale na swoją stronę? Konrad Jakubczyk czy Kuba Kacprowski? Zapraszamy wszystkich kibiców na ten elektryzujący pojedynek!

FROM UA vs Wybrzeże Klatki Schodowej

Zdecydowanym faworytem spotkania są Ukraińcy, którzy chcąc walczyć o podium ten mecz po prostu muszą wygrać. Wybrzeże Klatki Schodowej ciągle pozostaje bez zdobyczy punktowej , tracąc przy tym mnóstwo bramek. Każda seria jednak musi się kiedyś skończyć. Czy stać w tym pojedynku drużynę Pawła Rendaka na sensację?

Hiacynt Tychy vs KS Pampeluna

Hiacynt po porażce przed tygodniem w niezwykle ważnym meczu z Dallasami margines błędu wyczerpał. Chcąc pozostać w grze o mistrzostwo te spotkania muszą obowiązkowo wygrać i na pewno z takim zamiarem przystąpi do tego pojedynku drużyna Kuby Janiszewskiego. Pampeluna, która podobnie jak WKS pozostaje bez zdobyczy punktowej,  faworytem tego spotkania nie będzie, co nie znaczy że nie stać ich na postawienie się rywalom i sprawienia niespodzianki. Czeka nas kolejny weekend pełen emocji z Tyską Ligą Szóstek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.