Mistrz Tyskiej Ligi Szóstek wystąpi już w lipcu w Warszawie na Mistrzostwach Polski SuperLiga6, a zdobywca Pucharu Tyskiej Ligi Szóstek będzie reprezentował nas na Pucharze Polski, który odbędzie się także w lipcu, w stolicy naszego kraju.

Tegoroczny Mistrz Polski SuperLiga6 pojedzie na turniej Ligi Mistrzów organizowany przez European Minifootball Federation, czyli Europejską Federację Minifutbolu.

Zwycięzca Pucharu Polski SuperLiga6 zagra w turnieju EMF Eurocup, czyli odpowiedniku Ligi Europy w piłce nożnej sześcioosobowej.

Twoje Tychy to bezpłatny tyski tygodnik miejski, będący źródłem najnowszych wiadomości z życia miasta oraz informacji na temat wydarzeń kulturowych i imprez odbywających się na jego terenie.

Po wszystkie bieżące informacje o Tychach, zapraszamy na oficjalną stronę tygodnika na Facebooku: https://www.facebook.com/tychypl/

Tychy.info to dynamicznie rozwijający się portal prezentujący bieżące informacje dotyczące miasta. Internauci znajdują tu autorskie artykuły na temat planowanych inwestycji, ciekawych wydarzeń, a także aktualności z życia społecznego.

tyskiflesz.pl – Tyski sportowy serwis informacyjny. Tyskiflesz to źródło najbardziej aktualnych wiadomości dotyczących sportu w Tychach. Na portalu znaleźć można nie tylko informacje o osiągnięciach tyskich sportowców, ale również o sportowych wydarzeniach odbywających się w okolicy.

Ristorispetto to firma, która z powodzeniem działa od wielu lat na rynku czeskim. Zajmuję się wdrażaniem sprawdzonych rozwiązań z zakresu m.in. pomp ciepła, fotowoltaiki, klimatyzacji, instalacji elektrycznych i hydraulicznych, ogrzewania podłogowego czy inteligentnych domów. Ristorispetto to zastosowanie wysokiej klasy materiałów oraz własne ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem – realizacje przeprowadzane są bez podwykonawców i firm zewnętrznych!

Future Sport to firma z tradycją i doświadczeniem, bo działająca na rynku już od 1993 roku, tworzona przez pasjonatów sportu. Poza oferowaniem najlepszego asortymentu, Future Sport stawia na jakość obsługi klienta. Zapraszamy do ich sklepu stacjonarnego, który znajduję się przy ulicy Szpakowej 4 w Tychach i na stronę internetową: https://futuresportsklep.pl/

EnergySol to zespół wykwalifikowanych inżynierów zajmujących się instalacją, serwisem oraz sprzedażą pomp ciepła i klimatyzacji. Dobiorą urządzenie do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli planujesz instalację pompy ciepła lub/i klimatyzacji, możesz skorzystać z ich doradztwa zupełnie za darmo! Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmy: www.energysol.pl oraz ich stronę na facebooku: EnergySol – Pompy Ciepła, Klimatyzacja, OZE

MOSiR Tychy – instytucja zajmująca się prowadzeniem działalności sportowej i rekreacyjnej z ramienia miasta Tychy oraz zarządzaniem powierzonymi obiektami i terenami.