Amsterdam – From UA

Ostatnia przerwa w rozgrywkach już za nami. Czas na czwartą kolejkę Tyskiej Ligi Szóstek. O 14:35 zainaugurujemy ją pojedynkiem pomiędzy Amsterdam Duet Team i From UA. Wyraźnym faworytem tego spotkania jest ekipa z Ukrainy, która jak dotąd nie straciła punktów i jest na fali wznoszącej. Fantastycznie w ich szeregach prezentuję się Yuri Stets, który w klasyfikacji strzelców jest liderem z dorobkiem 10 bramek. Wydaje się, że kluczem do sukcesu w tym spotkaniu dla Amsterdamu będzie zatrzymanie właśnie tego zawodnika.

Pampeluna – Oszołomy

O 15:35 na boisko wbiegną drużyny Pampeluny i Oszołomów. Ekipa Pawła Motlocha ciągle czeka na pierwsze ligowe punkty i na pewno będzie niezwykle zaciekle o nie walczyć w sobotnie popołudnie. Oszołomy po porażce z Hiacyntem w swoim pierwszym meczu kolejne dwa spotkania rozegrali koncertowo, gromiąc kolejno Drink Team 6:0 i Olimpię Tychy 8:3. W drużynie z osiedle A panuje znakomita atmosfera, a każde kolejne zwycięstwo napędza ich coraz bardziej. Być może to właśnie oni okażą się czarnym koniem rozgrywek?

Hiacynt – Wybrzeże Klatki Schodowej

Sobotnie gry zakończy pojedynek Hiacyntu Tychy i Wybrzeża Klatki Schodowej. Zdecydowanym faworytem spotkania jest ekipa Hiacyntu, która po trzech kolejkach przewodzi w tabeli z kompletem punktów i najlepszym dotychczas bilansem bramkowym, wynoszącym aż 33:3. Czy najmłodsza ekipa rozgrywek ma szansę na sprawienie sensacji…?

Kopacze – FC Dallas

Na początek niedzielnych zmagań już o 15:05 pojedynek Kopaczy z FC Dallas. Tutaj zdecydowanym faworytem jest drużyna Adriana Walkowskiego, która w rozgrywkach idzie jak burza, do tej pory nie tracąc żadnych punktów. Kopacze w poprzedniej kolejce zdobyli historyczne pierwsze punkty i na fali entuzjazmu na pewno zrobią wszystko, by postawić się notowanemu wyżej rywalowi.

KS Olimpia – Drink Team

O 16:05 na boisko wybiegną ekipy Olimpii Tychy i Drink Teamu. Początek sezonu obu zespołów nie może zostać zaliczony do udanych, a wspólnym mianownikiem w ich przypadku ciągle jest brak ligowych punktów – zmieni się to już na pewno po tym spotkaniu. Dla kogo ten mecz będzie przełamaniem i początkiem marszu w górne rejony tabeli, a dla kogo kolejnym rozczarowaniem i kontynuacją czarnej serii? Zapraszamy serdecznie – zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie!

Czułowianka Tychy II – Tyskie Dzbany

Czwartą serię gier zamknie pojedynek Czułowianki Tychy i Tyskich Dzbanów. Przed ekipą Janusza Małka kolejne ciężkie zadanie. Po trudnym pojedynku z Dallasami przegranym 0:7, czeka ich teraz spotkanie z drugą najlepszą ofensywą ligi. Tyskie Dzbany to jedna z drużyn, które jeszcze nie przegrały w lidze. Ekipa Kacpra Śmigla wyraźnie się rozkręca, grając bardzo przyjemny dla oka kombinacyjny i ofensywny futbol, a swoją drugą młodość przeżywa Andrzej Rukojć, który – jak wino – im starszy, tym lepszy. Tutaj również spodziewamy się ciekawego i wyrównanego spotkania. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców. Emocje gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.