Po każdych Mistrzostwach Polski Południowej dostawaliśmy od was wiele pytań czy planujemy zorganizować coś na kształt ligi, w której zespoły mogłyby rywalizować dłużej niż przez tylko jeden weekend. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że w naszym mieście takiej inicjatywy brakuje, ale organizacja tego typu przedsięwzięcia nigdy nie jest łatwym zadaniem. Na szczęście po długim okresie namysłu oraz przygotowań zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie i ruszyć z Tyska Ligą Szóstek!!!

Kiedy?

Liga potrwa od pierwszego weekendu kwietnia, a zakończymy ją w ostatni weekend czerwca. Nie będzie to jednak dla was koniec zmagań, ponieważ już w pierwszy weekend lipca rozegrany zostanie Puchar Ligi. Mecze będą rozgrywane w soboty i niedziele od godziny 14:30-17:30.

Gdzie? 

Wszystkie mecze odbywać się będą na boisku typu “Orlik” przy ulicy Wejchertów w Tychach.

Format rozgrywek

W rozgrywkach przewidujemy udział 12 zespołów. Rozegranych zostanie 11 kolejek, przez 11 weekendów. Każdy mecz będzie trwał 2 razy 25minut, przedzielone chwilową przerwą. W 12 weekend przewidujemy rozegranie Pucharu ligi dla wszystkich zespołów naszego wydarzenia.

Koszt uczestnictwa

Koszt udziału w rozgrywkach wyniesie maksymalnie 1300złotych na cały zespół. Opłata wpisowa zawrze w sobie rozegranie całej ligi oraz Pucharu Tyskiej Ligi Szóstek, który zostanie rozegrany w formie dwudniowego turnieju. Zapisy ruszą już 15 lutego 2022 roku i wtedy też podamy wszystkie szczegóły oraz informację dotyczące wydarzenia.

Nie pozostaję nam nic innego jak zaprosić was do udziału w nadchodzących rozgrywkach. Zbierajcie swoje drużyny i szykujcie się na walkę o tytuł najlepszego tyskiego zespołu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.